پردازشگران سامانه‏ های اطلاعات و ارتباطات پُرسا
مهر ۷, ۱۳۹۶
افتتاح نخستین آزمایشگاه آموزشی فناوری‌نانو کشور
مهر ۷, ۱۳۹۶

دستاوردها و حمایت‌های ستاد توسعه فناوری نانو در زمینه توسعه شرکت‌های فناور و توسعه کسب و کارهای این حوزه با محوریت صنایع غذایی در نمایشگاه صنایع غذایی و ماشین‌آلات وابسته معرفی می‌شود و شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی به معرفیی توانمندی‌های این شبکه خواهد پرداخت.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دستاوردهای حوزه نانوفناوری با برگزاری کارگاه آموزشی در نمایشگاه صنایع غذایی و ماشین‌آلات وابسته در مشهد مقدس، برگزار می‌شود.
این کارگاه، توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با هدف معرفی خدمات و حمایت‌های ستاد در زمینه کمک به توسعه فعالیت شرکت‌های حوزه فناوری نانو در زمینه صنایع مختلف با تاکید بر صنایع غذایی در این نمایشگاه، برگزار خواهد شد.
در این نمایشگاه تولیدکنندگان داخلی و خارجی صنایع غذایی و ماشین‌آلات وابسته از جمله تعدادی از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور به معرفی محصولات و ماشین‌آلات تولیدی خود می‌پردازند.
شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی با هدف معرفی شبکه، خدمات و حمایت‌های قابل ارایه به متقاضیان دریافت خدمات آزمایشگاهی این حوزه و نیز معرفی و اطلاع‌رسانی برنامه حمایت از توسعه بازار ماشین‌آلات صنعتی پیشرفته ساخت داخل در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.
نمایشگاه آی فود ۱۳۹۶ هم‌زمان با هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی و ماشین‌آلات وابسته ۲ تا ۵ شهریورماه ۱۳۹۶ در مشهد برگزار می‌شود.
اولین رویداد صنعت غذا و محصولات کشاورزی با محوریت کارآفرینی، بازرگانی، نوآوری و آخرین دستاوردها و اطلاعات نوین در صنعت غذا (ifood) با همکاری پژوهشکده علوم و صنایع غذایی از اعضای قطعی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌‌های راهبردی از ۲ تا ۵ شهریور ماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رویدادهای داغ!
فارسی