مرحله رشد
اسفند ۴, ۱۳۹۵
جذب مشاوران و سرمایه گذاران
اسفند ۴, ۱۳۹۵

در این دوران، کارآفرینان میباید دو نوع گزارش به مرکز ارائه نمایند:

  1. گزارش عملیاتی شش ماهه : این گزارش کوتاه که فرمت آن در پیوست ارائه گردیده است، میباید هر ۶ ماه بصورت منظم به مرکز ارسال گردد. این گزارش بیانگر برقرار بودن فعالیت های روزمره واحد و دستاوردهای کمی واحد از جمله ثبت اختراع، تولید محصول اولیه، چاپ مقاله و …. میباشد.
  2. گزارش فنی، علمی سالانه: این گزارش میباید بصورت منظم در پایان هر سال به مرکز ارسال گردد.

علاوه بر پیگیری دریافت گزارش های مذکور توسط مرکز رشد، واحد های مرکز بصورت سالانه توسط کمیته تخصصی، فنی و کسب و کاری ارزیابی میشوند. این ارزیابی بر مبنای ارائه ۲۰ دقیقه ای واحد فناور در مورد فعالیتهای علمی، فنی و کسب و کاری آنها، دستاوردهای آنها و نیز گزارش علمی سالانه انجام میگیرد و کارآفرینان واجد شرایط میتوانند به ادامه بهره گیری از امکانات مرکز ادامه دهند. در این ارزیابی سالانه توسط کمیته تخصصی، واحد هایی نیز که از نظر فنی، علمی و کسب و کاری صلاحیت لازم را احراز نکنند، فعالیت آنها در مرکز رشد متوقف خواهد شد. ضمنا، تعدادی از این واحدها نیز بر مبنای همین ارزیابی انتخاب میشوند تا در صورت امکان، کمک های مالی بیشتر از طرف مرکز دریافت نمایند.

واحد های فناور پس از طی ۳ الی حداکثر ۴ سال در دوران رشد و تولید محصول اولیه و یا پروتوتایپ اولیه و احیانا تجاری سازی محصول میتوانند به عنوان یک واحد فناوری رشد یافته وارد پارک فناوری دانشگاه شهید بهشتی شوند و یا از مرکز رشد خارج شده و بصورت مستقل به فعالیت های خود ادامه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رویدادهای داغ!
فارسی